دلایلی که شما میتوانید با اطمینان خاطر از فروشگاه رانیا کالا خرید کنید :

 

۱٫ فروشگاه اینترنتی رانیا  دارای نماد اعتماد  از وزارت صنعت،معدن و تجارت(Enamad.ir)  است که لوگوی آن را در صفحه اصلی سایت در قسمت پایین میتوانید مشاهده کنید که با کلیک روی آن میتوانید مشخصات و تاییدیه ما را مشاهده کنید.

۲٫ فروشگاه اینترنتی رانیا  در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی وزارت ارشاد به آدرس Samandehi.ir ثبت شده است.

۳٫ فروشگاه ما دارای درگاه پرداخت امن  بانکی زرین پال و pay.ir انجام می پذیرد  و همه تراکنشهای انجام شده در محیط امن بانکی صورت میگیرد و اطلاعات کاربران در همه حال محفوظ است.
لوگوی پرداخت امن این دو درگاه در پایین صفحه قابل مشاهده بوده و با کلیک روی آنها میتوانید مشخصات و تاییدیه ما را مشاهده کنید .

۴٫ تمامی کالاهای فروشگاه از زمان تحویل دارای مهلت تست ۷ روزه هستند و در صورت وجود هرگونه ایراد یا مغایرت خریدار میتواند کالای خریداری شده را عودت دهد تا تعویض و یا مبلغ کالا استرداد گردد و همچنین  کالا ها دارای گارانتی تضمین اصالت و سلامت هستند.

۵.فروشگاه رانیا دارای گواهی اتصال امن ssl که یک تکنولوژی استاندارد امنیتی برای رمزگذاری داده های بین کاربر(از طریق مرورگر کاربر) تا سرور است که اطمینان برقرار می کند تمام اطلاعات بین کاربر و سرور به درستی و یکپارچگی به صورت خصوصی انجام شود.